درباره ما

در باره ما


به یاری خداوند متعال با تکیه بر صداقت ، دقت و خلاقیت این افتخار نصیبمان شد تا پس از سالها تجربه و تلاش بی وقفه ی مدیران و پرسنل متخصص و زحمت کش در زمینه دستگاههای جت پرینتر ، موفق به ارائه دستگاه های جت پرینتر فوق پیشرفته در صنایع چاپ و بسته بندی ایران عزیزمان شویم .
شرکت پیما پک با پشتکار و تلاش شبانه روزی متخصصان مسئول و زحمت کش این فرصت زیبا و افتخار آفرین را یافته تا با دستگاههای فوق پیشرفته جت پرینتر sojet سری Elfin در خدمت صنعت چاپ و بسته بندی شما تولید کنندگان گرامی قرار گیرد ، باشد که در پناه حق پهنه ی این همکاری زیبا را همچنان با صداقتی بی پایان گسترده تر سازیم .
جت پرینتر پیماپک به عنوان نماینده انحصاری جت پرینتر های شرکت sojet در ایران بر آورده ساختن تقاضای شما مشتریان عزیز در زمینه چاپ و بسته بندی تمامی صنایع موجود اعم از مواد غذایی ، خودرو سازی ، سیم و کابل ، دارو سازی ، آرایشی و بهداشتی ،کاشی و سرامیک ، لوله سازی ، مصالح ساختمانی و... می باشد و همچنان در این راستا مسئول ، پذیرا و جوابگوی هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طرف شما مشتریان گرانقدر در زمینه دستگاههای جت پرینتر هستیم .
در هر قدمی که بر می داریم، سعی ما بهینه کردن دستگاههای جت پرینتر در صنعت چاپ و بسته بندی کشور عزیزمان ایران است .
شعار جت پریتر sojet در تجارت بر طبق روال گذشته همانا حفظ صداقت و تعهد برای جلب رضایت شماست با علم بر این که موقعیت برنده برنده برای طرفین قرارداد اعتبار و پایداری به همراه خواهد داشت پس با در نظر گرفتن منافع شما ، منافع خودمان را نیز پشتوانه میدهیم.
جت پرینترهای صنعتی سری Elfin شرکت SOJET به نمایندگی شرکت پیما پک گامی برتر در صنعت چاپ و بسته بندی ایران زمین ، تعهد و ارمغان ما به شماست .

 

 

با تشکر
 مهندس مانی محمدی کیا

درباره ما
ارتباط با ما

تلفن :44282441

         44282443

         44282445

فکس : 44282440