اخبار

بارزترین ویژگی های جت پرینتر صنعتی

نوشتن درباره بارزترین ویژگی های جت پرینتر صنعتی شاید نیاز به مقالات زیادی باشد و در یک مقاله نمی توان از ویژگی های بارز جت پرینتر صنعتی به سادگی گفت این موضوع به این دلیل است که جت پرینتر صنعتی دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی است و نام بردن تنها یک ویژگی کمی دور از انصاف است وقتی دستگاهی با ویژگی های منحصربفردی ساخته می شود و مورد استقبال استفاده کنندگان قرار می گیرد تمامی ویژگی های آن دستگاه در واقع خود آن را بارز می کند.

جت پرینتر صنعتی دستگاهی است برای تاریخ زدن بر روی انواع سطوح و بسیار پر کاربرد است .

در برخی از این جت پرینترها از 62 هد استفاده می شود که به کمک آنها می توانند اطلاعات متغیری را تا ابعاد 3A نیز چاپ کنند. در مورد این نوع از دستگاه های جت پرینتر می توان بارزترین ویژگی های جت پرینتر صنعتی را به همین مورد یعنی داشتن 62 ردیف نسبت داد که با استفاده از آن می توان از 62 ردیف اطلاعات متغیر استفاده کرد و البته مهم ترین کاربردی که دارد برای چاپ کردن کارت های امنیتی است.

به عنوان مثال کارت شارژهای مربوط به اپراتورهایی مثل ایرانسل، همراه اول و... از طریق این مدل از جت پرینترهای صنعتی چاپ می شود نحوه چاپ نیز به این صورت است که در هر برگ A4 302 عدد اطلاعات متغیر که شامل پین کد، سریال و بارکد میله ای است چاپ می گردد.

از دیگر ویژگی بارز جت پرینتر صنعتی می توانیم به نحوه تنظیم تمام اتوماتیک فشار جوهر آن اشاره کنیم که استفاده کننده نیازی به تنظیم دستی سطح ندارد؛ حتی تکنولوژی برخی از دستگاه های جت پرینتر تا جایی پیش رفته که به کلید پرچ اتوماتیک مجهز هستند و دارای پمپ برگشت جوهر از سر هد به مخزن مجهز هست و می توان اتوماتیک وار جوهر را تنظیم کرد و حتی دیگر نیازی به اسپری شستشوی هد در هنگام راه اندازی نیست.

همچنین برخی از دستگاه های جت پرینتر 6 سطر یا 8 سطر فارسی یا انگلیسی نیز می توانند چاپ کنند حتی به صورت افقی یا عمودی و با شیب 45 درجه نیز امکان جابه جایی و قرار دادن هد وجود دارد. همین مورد نیز یکی دیگر از ویژگی های جت پرینترهای صنعتی محسوب می شود.

از بارزترین ویژگی های جت پرینتر صنعتی علاوه بر موارد بالا می توان به سبک بودن، راحتی و سهولت حمل و نقل و مقاوم بودن در مقابل ضربات احتمالی اشاره داشت که همین موارد باعث می شود جت پرینتر متناسب با نیاز و مستحکمی انتخاب شود که با توجه به نوع استفاده و پرداخت هزینه بتوانید آن را سالیان زیادی استفاده کنید.

اخبار
ارتباط با ما

تلفن :44282441

         44282443

         44282445

فکس : 44282440