اخبار

استفاده از جت پرینتر پرتابل

دستگاه جت پرینتر

تکنولوژی عالی به کار گرفته شده در جت پرینتر پرتابل به دلیل وزن کم آن امکان چاپ انواع لوگوها، تاریخ، متن، شماره سریال و... را بر روی سطوح مختلف فراهم می کند. جت پرینتر جایگزین بسیار مناسبی برای لیبل و مارک دستی است که از طریق آن می توان محصولات را شناخت.

جت پرینتر پرتابل قادر است تاریخ و زمان بروز و شمارنده پایین و بالا رونده، شکل و لوگو و هر چیز دیگر را بر روی انواع سطوح و کارتن چاپ کند، در برخی از این دستگاه های پرینتر حافظه داخلی به تعداد 30 عدد است.

گفته می شود جایگزین بسیار مناسبی بر روی لیبل، شابلون و موارد شماره گذاری دستی به منظور ردیابی محصولات است، دستگاه های جت پرینتر صنعتی به دلیل نوع جوهر استفاده شده در آن به هیچ عنوان رنگ نوشته چاپ شده بر روی سطوح مختلف تغییر نمی کند.

تمامی فونت های موجود در جت پرینتر پرتابل با ویندوز و زبان های مختلف سازگاری خوبی دارد.

ویژگی های جت پرینتر پرتابل :

به جرات می توان گفت جت پرینتر پرتابل به دلیل وزن سبک آن کاملا قابل حمل به وسیله دست هستند و در زمان جابه جایی با مشکلی مواجه نمی شوند. دستگاه جت پرینتر صنعتی برای چاپ کردن نیازی به اتصال کامپیوتر ندارد و تمامی مراحل آن کاملا دستی است البته می توان در صورت نیاز به کامپیوتر متصل کرد آن هم بدون سیم تا برای پرینتر برنامه ریزی کند.

حداقل و حداکثر ارتفاع فونت از حدود 9 میلی متر تا 27 میلی متر متفاوت است و عمر هر کارتریج نیز حدود 100000 کاراکتر با تنوع رنگی و تعویض آسان کارتریج است. دستگاه چت پرینتر پرتابل به گونه ای ساخته شده که می توان با دو ساعت شارژ از آن انتظار 50 ساعت کارکرد مداوم را داشت.

امروز شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه ارائه خدمات و تولیدات دستگاه جت پرینتر فعالیت می کنند ولی قبل از خرید از این شرکت ها بهتر است اطلاعاتی نسبت به محصولات ارائه شده توسط این دستگاه جت پرینتر کسب کنید و نمونه های موجود و عرضه شده این شرکت ها را از نزدیک ببینید و حتما برآورد کنید دستگاه های جت پرینتر دارای کارت گارانتی و خدمات پس از فروش باشند، چرا که شما این دستگاه ها را با این هدف خریداری می کنید که برای مدت زمان طولانی بتوانید مورد استفاده قرار دهید، بنابراین داشتن هر گونه ایراد پس از خرید در صورت نداشتن کارت گارانتی به ضرر شماست.

چنانچه برای اولین باز است که از دستگاه جت پرینتر استفاده می کنید بهتر است حتما به شرکت هایی که دارای سایت می باشند و توضیحاتی جامع درباره دستگاه، مزایا و معایب آن ارائه داده اند مراجعه کنی و با آگاهی و اطمینان بیشتر دستگاه جت پرینتر پرتابل را انتخاب کنید .

بهترین مشخصه ای که دستگاه جت پرینتر پرتابل را از دیگر دستگاه های دستی چاپزن متمایز کرده سرعت بسیار بالا در کارکرد و نیاز نداشتن به سرویس و بازدیدهای مکرر این دستگاه محسوب می شود. دستگاه جت پرینتر به دلیل اینکه در ساخت از مواد اولیه مستحکمی استفاده شده بسیار مقاوم است و به آسانی از دور خارج نمی شود.

 

اخبار
ارتباط با ما

تلفن :44282441

         44282443

         44282445

فکس : 44282440