اخبار

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر های پرتابل و قابل حمل :

 

سیستم بسیار جالب و موفق جت پرینتر پرتابل موجب شده دستگاه های جدیدتری با طراحی بسیار متفاوت و البته با داشتن امکانات زیادی مثل افزایش تعداد نازل از 32 میلی متر به 56 میلی متر به بازار عرضه شود.

به طوری که در برخی دستگاه ها می توان به صورت همزمان تا چهار خطر بر روی محصول درج کرد. جوهر موجود در این دستگاه که از مرغوب ترین جوهرها می باشد سریع خشک شده و در نتیجه امکان چاپ بهتر را به استفاده کننده می دهد. در دستگاه های جدید امکان استفاده از یو اس بی و اتصال به شبکه وای فای نیز فراهم شده و در این زمینه دستگاه جت پرینتر پرتابل با پیشرفت های قابل ذکری همراه بوده است.

 

جت پرینتر پرتابل در کشورهای مختلفی ساخته و به ایران آورده می شود و شرکت های مختلفی مسئولیت پخش و توزیع این دستگاه را در سطح کشور دارنداز جمله شرکت جت پرینتر پیما پک ، از محصولات موجود در بازار ایران می توان به جت پرینتر پرتابلی اشاره کرد که بدون نیاز به نوار نقاله یا حرکت محصول می تواند انواع متن ها یا اطلاعات تعیین شده را بر روی محصول چاپ کند.

جت پرینتر صنعتی مورد بحث دارای حافظه داخلی است که تعداد زیادی از پیام ها را می تواند در خود حفظ نماید و در صورت درخواست کارفرما انها را ارائه دهد، کارکرد دستگاه جت پرینتر پرتابل به گونه ای است که بدون هیچ تماس و ایجاد خرابی بر روی سطح چاپ شده عمل می کند و عمل چاپ با استفاده از شاسی روی دسته یا فرمان خارجی انجام می گیرد.

گذشته از تمامی مزایای جت پرینتر پرتابل نکته بسیار مهم که مورد توجه صاحبان صنایع و شرکت ها در مورد این دستگاه قرار گرفته باید به قیمت مناسب این دستگاه نیز اشاره کرد که با پرداخت قیمت مناسب و تقریبا کم می توان دستگاهی را داشت که قابلیت چاپ انواع نوشته ها، اعداد، تاریخ، لوگو و دیگر اطلاعات تولید را به صورت کاملا غیرتماسی و به ساده ترین و ارزان ترین شکل ممکن می سازد.

هم چنین قابلیت چاپ متغیر در تولید، و سیستم انتقال رنگ به صورت پمپاژ نیز از دیگر ویژگی هایی خاص دستگاه جت پرینتر است که استفاده از آن بسیار رواج یافته است. در دستگاه جت پرینتر صفحه نمایش فارسی نیز وجود دارد که می توان کلیه پارامترهای آن را تنظیم کرد درمورد راه اندازی آن نیز باید گفت که استفاده از آن به هیچ عنوان کار سختی نیست و هر کسی می تواند در زمان اندکی استفاده از آن را یاد بگیرد.

در انواعی از جت پرینتر پرتابل یک باطری یدکی نیز هنگام خرید به مشتری تحویل داده می شود ، گرچه باطری لیتیوم موجود تا ساعت ها می تواند به صورت مداوم کار کند بدون اینکه با هیچ مشکل خاصی روبرو شود. همچنین در برخی از انواع آن در کنار تمامی ویژگی های خاص این دستگاه تولیدکنندگان طوری دستگاه را طراحی کرده اند که حتی قابلیت صرفه جویی در نور پس زمینه در روز را داشته باشد. در سری های مختلفی از این دستگاه یک کنترل از راه دور نیز موجود می باشد که می توان عمل روشن یا خاموش کردن و کنترل تمامی پارامترهای دستگاه را از راه دور در دست گرفت.

 

اخبار
ارتباط با ما

تلفن :44282441

         44282443

         44282445

فکس : 44282440