اخبار

ویژگی های جت پرینتر

ویژگی های جت پرینتر

جت پرینتر دارای خواص و ویژگی های بسیار زیادی است و این ویژگی های جت پرینتر را امکانات آن به وجود می اورد و در حقیقت جت پرینتر را نسبت به دیگر پرینترها متمایز می کند.

برخی از جت پرینترها از 62 عدد هد برخوردار می باشند که می توانند اطلاعات متغیر را تا ابعاد 3A چاپ کنند. بارزترین ویژگی دستگاه جت پرینتر به داشتن 62 ردیف اطلاعات متغییر مشهور است و مهم ترین کاربرد آن چاپ کارت هایی با ویژگی های امنیتی است. برای تفهمیم بهتر این موضوع می توان به چاپ کارت شارژهای ایرانسل که در ابعاد 4A بوده اشاره کرد که در هر برگ 302 عدد اطلاعات متغیر شامل پین کد، سریال و بارکد میله ای را می توان مشاهده کرد.

در وصف دیگر ویژگی های جت پرینتر می توان به تنظیم اتوماتیک فشار جوهر اشاره کرد بدین ترتیب دیگر نیازی به تنظیم سطح نیست. همچنین در برخی از سری های جت پرینتر که به کلید پرچ اتوماتیک مجهز است و دارای پمپ برگشت جوهر از سر هد به مخزن نیز می باشند می توانیم تنظیم اتوماتیک جوهر را مشاهده نماییم . از این گذشته به اسپری شستشوی هد در هنگام راه اندازی نیز دیگر نیازی نیست .

این دستگاه تا 8 سطر فارسی و انگلیسی را می تواند چاپ کند. همچنین امکان جابه جایی و قرار دادن هد در حالت های افقی، عمودی و با شیب 45 درجه را نیز دارد.

 

یکی دیگر از ویژگی های جت پرینتر ارتقا دادن نرم افزار دستگاه است که این کار را از راه دور و به کمک اینترنت نیز می توان انجام داد و از ان استفاده کرد .

جت پرینتر توسط برند های متفاوت و شرکت ها در کشورهای مختلفی تولید شده و به کمک ویژگی های خاص آن می توان انها را از بقیه پرینترها جدا کرد .

وضوح بالای چاپ یکی از پر اهمیت ترین موارد در جت پرینتر ها است که باید آن را در نظر گرفت و از کنار آن ساده نگذشت ، دستگاه جت پرینتر با جوهرهای رنگی مثل مشکی، سفید، آبی، قرمز و... چاپ می کند .

جت پرینترهای مدل مختلف دارای قابلیت چاپ یک سطر و حداکثر 40 کاراکتر و قابلیت چاپ تا دو، چهار سطر نیز در برخی مدل ها می رسد.

یکی دیگر از ویژگی های جت پرینتر صنعتی  پرتابل ، سبک و مقاوم و قابل حمل بودن آن است؛ اگر به درستی و با توجه به نیاز مشتری انتخاب شود مطمئنا با ویژگی و قیمت مناسبی همراه خواهد بود که کاملا به نفع خریدار است . جت پرینترها مانند اغلب دستگاه های صنعتی هر روزه در حال تحول هستند و با ارائه محصولات جدید تحول بزرگی در بازار مصرف کننده به وجود آمده است .

قبل از خرید جت پرینتر باید اطلاعات پایه ای درباره آن به وسیله خریداران کسب شود تا بتوان مناسب ترین جت پرینتر را تهیه نمود. البته کسب اطلاعات قبل از خرید با وجود اینکه بسیار ضروری است ولی صرفا کسب اطلاعات کافی نیست؛ بلکه باید با توجه به نیاز هر صنعتی نمونه و سری مناسب آن شرکت خریداری شود.

همچنین در سری های مختلفی از جت پرینتر باطری لیتیوم وجود دارد که می تواند 7 ساعت کار مداوم را انجام دهد البته سازندگان حساب تمام شدن باطری در موقع حساس را نیز کرده اند به همین دلیل یک باطری اضافی و یدکی نیز در آن گذاشته اند.

 

اخبار
ارتباط با ما

تلفن :44282441

         44282443

         44282445

فکس : 44282440